تبلیغات
وبلاگ - بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند – گردشگری

امروز:

بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند – گردشگریمفیدستان:

تاریخ انتشار خبر:جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶

در سراسر جهان بر اساس آمار یونسکو ۶۰ تا ۷۰ درصد نیروهای موثر در صنعت گردشگری جهان را بانوان تشکیل می دهند هرچند این نیروها در سایه قرار دارند ولی در منطقه آزاد ماکو حضور بانوان در صنعت گردشگری چشم گیر است
به گزارش خبر طلایی،بانوان سرمایه گذار در صنعت گردشگری نقش بی بدیل در توسعه توریسم داشته و بازوان توانمند دولت هستند بطوریکه به گفته مدیرکل دفتر مناطق نمونه و زیرساخت های گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ۱۶۶ بانوی سرمایه گذار در حوزه سرمایه گذاری گردشگری در کشور فعالیت های مثبت و موثری دارند.
در گفتگویی که با یکی از بانوان موفق و سرمایه گذار در حوزه گردشگری و ورزش بانوان داشتیم، وی نقش بانوان در تولید ثروت به عنوان نیمی از جمعیت جامعه را با اهمیت می داند و می گوید: در صورت نادیده گرفتن فعالیت بانوان، رشد و توسعه کشور رشد متناسبی نخواهد داشت.
طراح و مبتکر رالی گردشگری بانوان ایران می گوید : گروه شرکت های فلامینگو در سال ۹۲ باهدف معرفی مناطق گردشگری کمتر شناخته شده گردشگری ایران و توسعه فرهنگ سفر و توریسم ورزشی بانوان ایجاد شد.
رقیه حاتمی پور ایجاد روحیه شاد و فضای رقابتی سالم تفریحی ورزشی در جهت ساماندهی اوقات فراغت بانوان را از دیگر اهداف گروه شرکت های گردشگری فلامینگو عنوان می کند و می افزاید: ایجاد خود باوری و اعتماد به نفس بیشتردر قشر دختران و زنان جامعه ضروری است.
این بانوی کارآفرین آذربایجانی می گوید: اولین رالی گردشگری بانوان در سال ۱۳۹۵ از کاخ موزه سعد آباد تهران افتتاح و از مسیرهای البرز قزوین عبور و زنجان ادامه داد.
وی ادامه می دهد: دومین رالی نیز با استقبال ویژه با تعداد ۷۵ اتومبیل از شهر های مختلف ایران و با مشارکت و حمایت های ویژه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو و حمایت معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در منطقه آزاد ماکو برگزار شد.
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در گفتگو با خبرنگار ما می گوید: برنامه ریزی برای تحقق نقش و جایگاه بانوان سرمایه گذار در توسعه و اشتغال زایی کشور و بسترسازی و تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای توسعه گردشگری بسیار مهم است.
سونیا پوریامین حضور توانمند بانوان منطقه آزاد ماکو در نمایشگاه توانمندی های بانوان این منطقه را یادآور شده و می افزاید: تولید و اشتغال با کمک بانوان امکان پذیر است و با توجه به اینکه صنعت گردشگری، صنعتی ظریف و حساس است باید از ظرفیت های بانوان به خوبی بهره گرفت.
این کارگردان وتهیه کننده سیما ادامه می دهد: حضور مستمر زنان در صنعت گردشگری و صنایع مرتبط از جمله تولید پوشاک، صنایع غذایی و… زمینه ساز فعالیت های نو و همچنین ایجاد نشاط و شادابی در جامعه است.
حقوقدان و کارشناس امور بانوان نیز در گفتگو با خبرنگار ما می گوید: در صورتی که بانوان به حقوق شهروندی خود آشنا باشند می توانند در جامعه بیشتر حضور یافته و در کارآفرینی موفق باشند.
پریا ولی زاده به منشور حقوق شهروندی مدنظر رئیس جمهور اشاره کرده و می گوید: مهم‌ترین کارکرد این منشور، آگاه شدن مردم نسبت به حقوقشان است. این مساله بسیار مهم است و باید جهت آموزش این حقوق و فرهنگ سازی آن تلاش کرد تا بتوان یک جامعه آگاه، پویا و اخلاقی رقم زد.

مدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری آذربایجان غربی نیز می گوید: منطقه آزاد ماکو با داشتن زیبایی و پتانسیل های فراوان و مناطق بکر گردشگری، در جذب گردشگر ماجرا جو و طبیعت گردی آینده روشنی در این صنعت دارد.
شهلا تاج فر می افزاید: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و حمایت های دکتر روحانی تعداد تشکل های مردمی برای کارآفرینی رو به گسترش است و در زمان دولت تدبیر و امید از لحاظ تعداد ۸۰ درصد افزایش داشته اند.
وی در مورد اشتغال زایی جوانان بخصوص بانوان افزود : رویکرد دفتر امور بانوان رویکردی حمایتی بود که ما آنرا به توان افزایش و مهارت افزایی تغییر داده ایم که رویکردی اقتصادی در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی است باشد.
عضو اتاق بازرگانی آذربایجان غربی و سرمایه گذار در منطقه آزاد ماکو نیز با اشاره به اینکه ارتقاء فرهنگ و سطح علمی بانوان در حوزه گردشگری ضروری است می افزاید: جذب سرمایه گذار از کشورهای دیگر و تبادل تجربیات و رفع مسائل و مشکلات فعالان در این حوزه از مد نظر مسئولین منطقه آزاد ماکو قرار گیرد.
فاطمه قنبرپور می گوید: بنده بعنوان کارآفرین و سرمایه گذار در منطقه آزاد ماکو توصیه می کنم بانوان توانایی هاشان را در حوزه گردشگری و صنایع دستی به منصه ظهور رسانده و به حول و قوه الهی و حمایت دولت تدبیر و امید انقلابی در صنعت گردشگری منطقه آزاد ماکو ایجاد کنند.
بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند

بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتندبانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند

بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتنداضافه به لیست علاقمندی ها

دسته بندی :

  • خبرهای گردشگری

برچسب ها:لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

بررسی نقش امنیت در توسعه گردشگری معرفی جاذبه های گردشگری بررسینقشامنیتدرتوسعهگردشگریسایت سیری در ایران در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است با توجه به قابلیت توسعه زیرساخت های گردشگری در مناطق آزاد ضروری …توسعهزیرساختهایگردشگریدرسایت سیری در ایران در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است با توجه به قابلیت بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند معرفی جاذبه بانواندرتوسعهگردشگری حضور بانوان در صنعت گردشگری بازوان توانمند دولتند بانوان در توسعه گردشگری بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند بانوان در توسعه گردشگری نوشته بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند اولین بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند بانواندرتوسعه بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند در توسعه گردشگری بانوان در بانوان در توسعه گردشگری، بازوان توانمند دولتند خبر طلایی گردشگری، بازوان توانمند دولتند در سراسر دولتند بانوان در توسعه گردشگری بانوان گردشگر معرفی جاذبه های گردشگری ایران بانوانگردشگر بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند در سراسر بانوان در توسعه گردشگری عکس آخرین تصویر از پرسپولیس لیگ شانزدهم سایت خبری تحلیلی مشرق بانوان در توسعه گردشگری، بازوان توانمند دولتند بانوان در توسعه گردشگری، بازوان توانمند پرهیز از تورهای گردشگری غیرمجاز دستی و گردشگری استان قزوین در آستانه بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند معاون رئیس جمهوری دولت یازدهم ایران را به عنوان مقصد امن بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند بانوان سرمایه گذار در توسعه گردشگری باشـگاه سوارکاری رخش صبا معرفی جاذبه های گردشگری ایران بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند تولد پوزه عقابی ها؛ نمایش پیوند انسان و برانکو تساوی در تهران برای لخویا مشکل‌ساز می‌شود تساوی در بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند کمپ‌های گردشگری و

مطلب بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند – گردشگری در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :بانوان در توسعه گردشگری ، بازوان توانمند دولتند – گردشگری
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c-%d8%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%d9%85/


نوشته شده در : یکشنبه 14 خرداد 1396  توسط : وبلاگ .    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر